AKTUALNOŚCI

Podsumowanie szkolenia: Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w gminie

W dniu 20.10.2017 r. w Parku Naukowo-Technologicznym UZ Sp. z o.o. w Nowym Kisielinie odbyło się szkolenie: Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w gminie w świetle najnowszych regulacji i tez orzeczniczych organizowane przez Stowarzyszenie Aglomeracja Zielonogórska we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze.

Czytaj więcej

Polski Kongres Przedsiębiorczości – Lubuskie 2017

Polski Kongres Przedsiębiorczości jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. W dniach 26-27 października w Zielonej Górze spotka się ponad tysiąc uczestników z całego kraju. Motywem przewodnim piątej edycji Kongresu będzie Państwo XXI wieku – Gospodarka oparta na wiedzy. Organizatorem tegorocznej edycji wydarzenia jest Województwo Lubuskie.

Czytaj więcej

Szkolenie: Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w gminie

Stowarzyszenie „Aglomeracja Zielonogórska” we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Zielonej Górze, zapraszają przedstawicieli samorządów z Województwa Lubuskiego na szkolenie:

Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w gminie w świetle najnowszych regulacji i tez orzeczniczych

Czytaj więcej

Konsultacje indywidualne: Modernizacja Energetyczna w PPP

Uprzejmie informujemy Członków Stowarzyszenia „Aglomeracja Zielonogórska” o możliwości zorganizowania indywidualnych konsultacji w temacie modernizacji energetycznej w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Spotkania mogą odbywać się na terenie Gmin w wcześniej ustalonych terminach. Konsultacje poprowadzi Pani Elżbieta Kaszyńska z firmy Siemens. Zainteresowane Gminy prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia celem doprecyzowania szczegółów. Czytaj więcej